Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator infrastruktury LAN/WAN

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-02-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QiBit to globalna marka, dedykowana dla potrzeb rynku ICT. Firma działa w ramach struktur, jednego z największych, dostawców usług z zakresu HR: Gi Group.

    Naszym Klientom oferujemy najlepszych w swojej dziedzinie profesjonalistów, naszym Konsultantom natomiast, gwarantujemy zarówno stabilność zatrudniania, jaki i możliwość uczestnictwa w projektach dostosowanych do umiejętności i oczekiwań.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    admlanwanqib

    Zakres zadań:

    • Zarządzanie siecią w Data Center
    • Tworzenie skryptów wspomagających pracę administratorów
    • Usuwanie awarii, problemów, incydentów w sieciach
    • Udział w międzynarodowych projektach związanych z utrzymaniem infrastruktury sieciowej
    • Realizacja samodzielnych projektów z zakresu sieci

    Wymagania:

    • Solidne podstawy teoretyczne z zakresu sieci - Switching, Routing, NAT, filtracja pakietów
    • Umiejętność automatyzacji pracy własnej  w oparciu o skrytpy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z partnerami  technicznymi
    • Mile widziane certyfikaty sieciowe np. CCNP
    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku administratora sieci
    • Duży zapał do rozwijania własnych kompetencji

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę i przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej dużej firmie
    • Możliwość awansu
    • Zapewnienie możliwości rozwoju w zakresie różnych technologii sieciowych oraz w ramach mobilności w ramach innych obszarów infrastruktury
    • Zatrudnienie B2B lub UoP
    • Możliwość dostosowania czasu pracy (oferta dla studentów)