Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Infrastruktury

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CentOS

  • Ubuntu

  • Oracle

Mile widziane

  • Active Directory

  • Exchange

  • Juniper

Twój zakres obowiązków

  • administracja infrastrukturą sprzętową serwerową oraz macierzami w środowisku wysokiej dostępności

  • zarządzanie środowiskiem VMware, zarządzanie HA oraz zasobami

  • zarządzanie backupem, zarządzanie bibliotekami taśmowymi

  • monitorowanie pojemności i wydajności środowiska

  • obsługa zgłoszeń dotyczących administrowanego środowiska informatycznego oraz udział w procesach mających na celu usuwanie awarii tych systemów

  • tworzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami

Nasze wymagania

  • duże doświadczenie w zarządzaniu serwerami i macierzami IBM w środowisku wysokiej dostępności (MetroCluster)

  • znajomości zagadnień sieci SAN

  • duże doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu klastrami VMware w środowisku wysokiej dostępności, zarządzaniu zasobami VMware (również w aspekcie licencyjnym MS, Oracle)

  • dobra znajomość Veristas Backup Exec i doświadczenie w zarządzaniu backupem

  • znajomość narzędzi monitorowania logów (ELK, Graylog)

  • znajomość narzędzi monitorowania zasobów Zabbix

  • znajomość zagadnień sieci

  • zarządzanie rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa i dostępu (antywirus, antyspam, vpn, skanery podatności, DLP, rozwiązania do detekcji anomalii, pam itp.)

  • konfiguracja i hardering serwerów Linux (CentOS, Ubuntu), konfiguracją HA

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy oraz komunikacji w zespole

  • wysoka motywacja, uczciwość oraz zorientowanie na rezultaty

  • znajomość urządzeń sieciowych Juniper

  • znajomość środowiska Microsoft (ActiveDirectory, Exchange, Office365)

To oferujemy

  • ciekawe i ambitne projekty

  • stabilne zatrudnienie

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Wybranemu kandydatowi oferujemy możliwość rozwoju i pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko: Administrator Infrastruktury

Przewiń do profilu firmy