Logo Pracuj.pl

Administrator Infrastruktury Teleinformatycznej

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • Oracle

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • Linux

  • Windows

  • AIX

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo przetwarzanych danych,
  • udział w przygotowaniu specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy zakupach związanych z powierzonymi elementami infrastruktury,
  • gospodarka sprzętem łączności,
  • zarządzanie oraz aktualizacja danych w systemach paszportyzacji systemów telefonii,
  • udział w projektach badawczych dotyczących telekomunikacji oraz we wdrożeniach nowych rozwiązań i zmian w zarządzanej infrastrukturze.
  • prowadzenie dokumentacji, raportowanie realizowanych działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, pożądany profil informatyczny/techniczny,
  • minimum roczne doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi,
  • wiedza z zakresu architektury korporacyjnej ICT
  • znajomość j. angielskiego na poziomie A2 lub wyższym,
  • zdolności analityczne, dokładność w pracy z dokumentacją i w systemach IT, nastawienie na współpracę, zaangażowanie w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.

  • doświadczenie w pracy u operatorów telekomunikacyjnych,
  • uprawnienia energetyczne do 1kV.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy,
  • szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach,
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • dodatkowy urlop

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników,

działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 29 maja 2021 roku.

Aktualne oferty pracodawcy
PSGCS.ZZLR.210.307.21

Administrator Infrastruktury Teleinformatycznej, Szczecin