Oferta pracy

Administrator Infrastruktury Teleinformatycznej

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • Oracle

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • Linux

  • Windows

  • AIX

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie bazami danych MS SQL, Oracle oraz PostgreSQL,

  • optymalizacja baz danych,

  • wsparcie infrastruktury informatycznej w trybie 24h (praca w trybie 3-zmianowym),

  • analizowanie przyczyn zgłaszanych przez użytkowników incydentów oraz zgłaszanie potrzeb rozwojowych dot. elementów infrastruktury,

  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w powierzonych systemach,

  • dbałość o aktualność i adekwatność umów serwisowych,

  • nadzorowanie prac – instalowanie i konfigurowanie komponentów systemów,

  • współuczestnictwo w projektach wdrożeniowych nowych rozwiązań,

  • prowadzenie dokumentacji oraz tworzenie raportów dot. realizowanych zadań,

  • uczestnictwo w testach bezpieczeństwa i wydajności przy wdrożeniach systemów,

  • zapewnienie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w powierzonych systemach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, pożądany profil informatyczny/techniczny,

  • minimum roczne doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi,

  • podstawowa wiedza z zakresu architektury korporacyjnej ICT,

  • wiedza z zakresu zarządzania bazami danych MS SQL, Oracle, PostgreSQL,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie A2 lub wyższym,

  • zdolności analityczne, dokładność w pracy z dokumentacją i w systemach IT.

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość Systemów operacyjnych Linux, Windows i AIX,

  • doświadczenie w monitoringu baz danych oraz ich strojeniu,

  • innowacyjność, kreatywność przy wdrażaniu nowych rozwiązań,

  • otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie w pracy w dużych organizacjach,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • 3 zmianowy system pracy,

  • premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy,

  • szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach,

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dodatkowy urlop

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników,

działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 20 maja 2021 roku.