Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator / Inżynier Budowy

KKBud Sp. z o.o.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie obiegu dokumentacji technicznej

  • kontrola i weryfikacja dokumentacji technicznej

  • współpraca w imieniu Inwestora z wykonawcami wszystkich branż

  • współpraca z Inspektorami KKBud wizytującymi budowę

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane (mile widziani młodzi inżynierowie po studiach min. I stopnia, bądź studenci zaoczni studiów II stopnia)

  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office oraz Autodesk AutoCAD

  • umiejętność organizacji pracy oraz koordynacji powierzonych zadań

  • odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • poszerzanie kontaktów w branży

  • kompleksowe poznanie procesu budowlanego

  • pracę w młodym ambitnym Zespole na kontrakcie dla dużego Inwestora

  • opiekę medyczną LuxMed

  • komputer i telefon służbowy

  • rozmowa rekrutacyjna: spotkanie online lub osobiście

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Opis stanowiska:

  • Poszukiwani młodzi, ambitni inżynierowie gotowi do rozwoju swoich umiejętności w branży budowlanej

  • Praca dająca możliwość zdobywania uprawnień budowlanych

  • Praca na budowie w ciekawej lokalizacji dla dużego Inwestora

O nas

Jesteśmy spółką konsultingową działającą na polskim rynku budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego i ochrony środowiska. Specjalizujemy się w zarządzaniu inwestycjami w formule Project Management, Inżyniera Kontraktu oraz Inwestora Zastępczego. Działamy w imieniu i na rzecz Inwestora. Nie jesteśmy powiązani z żadnym podmiotem gospodarczym działającym w sektorze inwestycyjnym. Jako niezależny konsultant dbamy o realizację projektu inwestycyjnego zgodnie z regułą 3E, czyli efektywnie, ekonomicznie i etycznie. Obecnie w związku z realizacją kontraktów w województwie zachodniopomorskim poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko administratora/ inżyniera budowy. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kk-b.pl w celu poznania naszej spółki.