Oferta pracy

Administrator IT - Admin RPA

Santander Bank Polska

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemem klasy RPA służącym do robotyzacji procesów operacyjnych w technologii Blueprism

  • zapewnienie ciągłość funkcjonowania uruchomionych automatyzacji: monitorowanie, nadzór, analiza wydajności robotów RPA

  • nadzór i konfigurowanie wirtualnych stacji robotycznych (VDI), na których pracują roboty w systemie Windows, sugerowanie zmian w Active Directory

  • zarządzanie prawami dostępów

  • współpraca z dostawcami oprogramowania w ramach bieżącej eksploatacji, testów oraz projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • potrafisz konfigurować system operacyjny Windows (rejestry, logi, instalacje, optymalizacja obrazów, Active Directory i polityki domenowe)

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów technicznych

  • dodatkowym atutem jest znajomość technologii wirtualizacji np. Citirx Vmware

  • znasz podstawy relacyjnych baz danych oraz SQL

  • dodatkowym atutem będzie znajomość jednego z języków programowania: PowerShell, Python, C#, Visual Basic

  • potrafisz pracować w zespole i czujesz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • potrafisz wykonywać wiele zadań jednocześnie

  • znasz język angielski w zakresie czytania dokumentacji

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • naukę technologii RPA

  • pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Agile)

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • kartę sportową MultiSport Plus

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników