Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT - Analityk systemowy IT

TrastiO firmie

  • Żupnicza 17
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Trasti

Żupnicza 17

Warszawa

Trasti to polski InsurTech, Agent Generalny Triglav - największego słoweńskiego towarzystwa ubezpieczeń, który jest operatorem procesów sprzedaży, obsługi polis i wypłaty świadczeń tego ubezpieczyciela w Polsce. Więcej na https://trasti.pl.

Twoje zadania:

  • Realizacja funkcji serwisowych (Help Desk, Service Desk).
  • Zarządzanie bezpieczeństwem IT.
  • Zarządzanie wydajnością, dostępnością i ciągłością infrastruktury IT.
  • Zarządzanie procesem zgłoszeń serwisowych
  • Zarządzanie zagadnieniami sieciowymi (VPN, domeny, itp.)
  • Administrowanie lokalną infrastrukturą IT, m.in. usługi chmurowe Microsoft.
  • Przygotowywanie i konfiguracja procesów w Jira.
  • Praca w środowisku chmurowym Microsoft.
  • Określanie KPI i metod pomiaru, przygotowywanie raportów.
  • Analiza logów systemowych.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnych stanowiskach.
  • Podstawowe umiejętności programistyczne.
  • Dobra znajomość technologii chmurowych i sieciowych.
  • Dobra znajomość technologii bazodanowych.
  • Dobra znajomość SQL.
  • Wykształcenie wyższe techniczne – informatyka lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień branży ubezpieczeniowej.
  • Znajomość MS SQL Server i Reporting Services.
  • Znajomość środowiska MS Azure.

Dodatkowe informacje:

  • Możliwa praca zdalna.
  • Możliwe zatrudnienie "od zaraz".

Ogłoszenie archiwalne