Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator IT

  • Czerwieńsk, Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JKB HANDELS GMBH

    JKB Group to dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma działająca w branży e-commerce. Jest właścicielem takich marek jak Steigner, Seilwerk Stanke, Holzbrink i FairyTrees, których produkty są obecne m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce, we Włoszech i innych krajach europejskich. Rocznie sprzedajemy kilkaset tysięcy artykułów. Współpracujemy ze sklepami internetowymi i globalnymi platformami sprzedażowymi. JKB Group to także kompleksowe usługi e-commerce dla firm. Nieustannie rozszerzamy nasz asortyment i zasięg działań. W związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czerwieńsk, Zielona Góra (okolice)
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • dbanie o serwery produkcyjne (serwery www, domeny, poczta)
    • dbanie o serwerownię (mikrotik, rozwój sieci)
    • dbanie o intranet (maszyny wirtualne, system kontroli dostępu, system rejestracji czasu pracy, monitoring)
    • dbanie o stanowiska pracy zespołu (instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania; pomoc zespołowi w drobnych sprawach IT)
    • zarządzanie Office365
    • kontakt z parterami biznesowymi w sprawach technicznych.

    Mile widziane:

    • prawo jazdy i samochód
    • konsola Google
    • podstawy html i css

    Wymagania:

    • system Linux,
    • system Microsoft Windows (m.in. MS SQL Serwer, Active Directory)
    • pakiet Microsoft Office (w tym MS Sharepoint)
    • ogólna wiedza dot. infrastruktury IT (winbox, citrix, routery)
    • ogólna wiedza dot. hardware (wybór sprzętu, wymiana podzespołów)
    • język angielski w stopniu komunikatywnym
    • znajomość zasad bezpieczeństwa informatycznego.

    Wymagane cechy:

    • odpowiedzialność za powierzone tematy
    • staranne wykonywanie zadań
    • samodzielność i inicjatywa własna
    • dobra praca w zespole
    • kultura osobista.

    Dlaczego JKB Group?
    W JKB Group dbamy o balans między życiem prywatnym a zawodowym. Doceniamy dobre pomysły i udane projekty. Możesz być pewien stabilnych warunków zatrudnienia i odpowiedniego wynagrodzenia. Organizujemy imprezy i wyjazdy integracyjne, dzięki czemu dobrze dogadujemy się w pracy i poza nią. W naszej firmie rozwiniesz skrzydła, zyskasz nowe umiejętności, nabierzesz cennego doświadczenia zawodowego, podszkolisz swój język obcy… i codziennie zjesz dobre śniadanie!

    Oferujemy:

    • 7-godzinny dzień pracy,
    • firmowe śniadania,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • przyjazną i komfortową atmosferę w pracy,
    • wynagrodzenie i premie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
    • możliwość nabycia karty Benefit Systems

    Jeśli uważasz, że jesteś osobą pasującą do naszego zespołu, aplikuj już teraz!
    Prosimy dodanie w CV klauzuli pozwalającej na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.