Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT/DevOps

CORE LOGIC SP. Z O. O.

Feliksa Radwańskiego 15

Krowodrza

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

  • Git

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

W Core Logic naszą misją jest rozwój biznesu klienta poprzez tworzenie najlepszej jakości oprogramowania oraz wsparciu w jego wdrażaniu i utrzymaniu. Tworzymy przestrzeń, w której wyjątkowi ludzie kształtują cyfrowy świat. Współpracując z naszymi klientami tworzymy nowatorskie projekty, wykorzystując w tym celu nowoczesne technologie, umożliwiające uzyskanie satysfakcjonujących efektów.

Do naszego zespołu poszukujemy DevOps/SysOps/Administratora IT. Jeśli jesteś osobą pełną pasji z chęcią odkrywania nowych rzeczy i pomagania nam w rozwiązywaniu złożonych wyzwań, to ta praca jest dla Ciebie! Brzmi interesująco? Jeśli tak, czytaj dalej.

Nasze wymagania

  • znajomość systemów operacyjnych Linux (np. Debian, CentOS)

  • znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (TCP/IP, routing, iptables)

  • znajomość podstaw baz danych

  • znajomość systemów wirtualizacji

  • znajomość podstaw technologii konteneryzacji

  • j. angielski w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

  • znajomość:

  • systemów monitorowania środowisk informatycznych: Zabbix

  • narzędzi wspomagających administrację serwerami: Ansible

  • mechanizmów konteneryzacji: Docker

  • zagadnień związanych z Kubernetes

  • usług chmurowych: GCP, AWS

  • rozwiązań sieciowych typu: Fortinet

  • systemu kontroli wersji: GIT

  • języka SQL

To oferujemy

  • praca w trybie hybrydowym (4 dni stacjonarnie +1 dzień zdalnie z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej w większym wymiarze)

  • zniżki na usługi Traficar

  • elastyczny czas pracy

  • możliwości wdrażania własnych pomysłów technicznych

  • karta Multisport

  • szkolenia okresowe

  • biblioteka firmowa

  • integracje i niekończące się ilości kawy i herbaty

  • parking na rowery

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • płatny urlop w ramach B2B

  • płatne zwolnienie chorobowe

  • dofinansowanie do karty multisport

CORE LOGIC SP. Z O. O. Core Logic to full-stack software house z 9-letnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku tworzenia oprogramowania. Zapewniamy kompleksowe usługi projektowe, programistyczne i wdrożeniowe, które pomagają naszym klientom w podróży do cyfrowej transformacji. Dostarczyliśmy ponad 60 rozwiązań m.in. dla bankowości, finansów i systemów wynajmu. Fundament naszego sukcesu stanowią Pracownicy. To ich profesjonalizm oraz codziennie zaangażowanie umacniają naszą pozycję lidera.

Przewiń do profilu firmy