Oferta pracy

Administrator IT ds. Systemów Automatyki

Rossmann SDPO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Rossmann SDP

Świętej Teresy 109

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ISO

  • TCP/IP

  • traceroute

  • ethereal

  • ITIL

  • Jira

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie klienta biznesowego od strony IT w procesach automatyki magazynowej i procesów logistycznych

  • rozwój i utrzymanie systemów IT Automatyki Magazynowej od strony infrastruktury IT

  • współtworzenie dokumentacji systemów i aplikacji oraz konfiguracja w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu wsparcia

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi Automatyki w zakresie infrastruktury IT i oprogramowania

  • we współpracy z innymi zespołami IT - identyfikacja, raportowanie i działania następcze w przypadku awarii, oraz w rozwiązywaniu bieżących problemów z infrastruktura i sprzętem IT

  • identyfikacja i uwzględnienie wymagań biznesowych w tworzeniu procesów wsparcia wewnętrznych i zewnętrznych

  • opracowanie planów testowych, dokumentacji, procedur

  • udział w pracach projektowych od strony zespołu IT, definiowanie wymagań, analiza procesów biznesowych, poszukiwaniem optymalizacji.

  • zapewnianie sprawnej komunikacji pomiędzy zespołami biznesowymi i IT

  • współpraca z członkami zespołu i kluczowymi użytkownikami

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień administracji IT i sieciowych rozwiązań (Active Directory, Domain, Vmware), LAN/WAN, VPN, serwery HP, DELL i IBM, switche Cisco, komputery i serwery Windows, Linux, IBMi, drukarki biurowe i przemysłowe, urządzenia magazynowe terminale/kolektory, PBV itp.

  • znajomość pakietu MS Office, oprogramowania JIRA Confluence, Service Desk, lub innych podobnych

  • doświadczenie z automatycznymi/zmechanizowanymi rozwiązaniami magazynowymi,

  • doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego, szczególnie w obszarze logistyki magazynowej (będzie to dodatkowa korzyść)

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • mile widziane umiejętności w zakresie systemu IBM i (lub AS/400) lub podobnego, znajomość i doświadczenie w zakresie rozwiązań DBMS (BD2, Oracle, SQL Server), umiejętność tworzenia zapytań do bazy danych, znajomość systemów WMS/ERP

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Podział czasu pracy
30%

praca z klientem wewnętrznym- dział logistyczny i techniczny

20%

współpraca wewnątrz IT z innymi działami

20%

rozwiązywanie problemów

30%

koordynacja działań z dostawcami zewnętrznymi

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • devOps
  • product owner
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ustrukturyzowany i sprawny onboarding

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • spotkania integracyjne

    • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    Etapy rekrutacji
    1

    Selekcja CV

    2

    Rozmowa w firmie

    3

    Możliwe zadanie domowe

    Ze względu na liczbę sklepów, mamy bardzo rozwiniętą i zautomatyzowaną logistykę magazynową.

    Ponieważ automatyka zastępuje u nas ludzi w dużym stopniu, to wymaga szczególnego nadzoru ze strony IT.

    Automatyka jest zależna od innych dziedzin IT (sieci, systemy WMS) i dlatego MY jesteśmy potrzebni i Ty jesteś nam potrzebny!

    Przewiń do profilu firmy