Oferta pracy

Administrator IT

SKAT Transport Sp. z o.o.O firmie

SKAT Transport Sp. z o.o.

Juliusza Słowackiego 199

Gdańsk

SKAT Transport od 25 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania
branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe,
transport i spedycja w ruchu krajowym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na tym stanowisku:

  • Nadzór nad bezpieczeństwem IT;
  • Przygotowywanie zapytań w bazie danych MS-SQL;
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji systemów IT;
  • Administracja i wsparcie użytkowników (Windows);
  • Współpraca z zespołami utrzymaniowymi oraz projektowymi;
  • Konfigurowanie i administrowanie oprogramowaniem spółki;
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań automatyzujących codzienne zadania;
  • Administracja serwerami Windows/Linux;
  • Administracja bazami danych MS-SQL.

Twoje umiejętności:

  • Min. 2- letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz MS Office (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów);
  • Dobra znajomość MS-SQL i języka T-SQL;
  • Znajomość zagadnień sieci komputerowych;
  • Mile widziana znajomość konfiguracji serwerów Linux;
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet sportowy, owocowe dni;
  • Szkolenia i programy rozwojowe;
  • Konkursy wewnątrzfirmowe, wyjazdy integracyjne, premie świąteczne;
  • Nieformalną atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne