Oferta pracy

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Morizon - Gratka

Doki 1

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Apache

  • MySQL

  • MariaDB

  • Redis

  • memcache

  • HAProxy

  • RabbitMQ

  • Elastic

  • Varnish

  • Docker

Mile widziane

  • AWS

  • Kubernetes

Twój zakres obowiązków

Do naszego Zespołu Administratorów zarządzających Infrastrukturą IT oraz Środowiskiem Użytkownika poszukujemy ambitnej osoby, która wesprze swoim doświadczeniem i zaangażowaniem Zespół Administratorów - w okresie pandemii zdalnie, ale docelowo będzie wsparciem w lokalizacji Gdańsk.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu użytkownikami AD oraz usługami w M365

  • Chęć rozwiązywania problemów i uczenia się

  • Odwaga proponowania lepszych rozwiązań i chęci wdrażania ich w życie

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Mile widziane będzie doświadczenie z z Kubernetes'em oraz rozwiązaniami chmurowymi (szczególnie AWS)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę z niesamowitymi ludźmi w niepowtarzalnej atmosferze

  • Work & life balance, który jest dla nas super ważny!

  • Wpływ na rozwój serwisów ogłoszeniowych Morizon.pl, Gratka.pl oraz dobór technologii

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz

  • Rozwój osobisty – udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach - dedykowany budżet szkoleniowy do własnego wykorzystywania

  • Stanowisko pracy wyposażone w laptopa (do wyboru Linux, Windows, macOS) z dodatkowym monitorem

  • W pełni zdalną pracę - szczególnie w okresie pandemii - Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze

  • System benefitów w pakiecie kafeteryjnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o. to wiodący wydawca serwisów ogłoszeniowych w Polsce, które co miesiąc odwiedza blisko 4 mln użytkowników. Od połowy 2020 roku Morizon.pl i Gratka.pl działają w strukturach Ringier Axel Springer Media - grupy mediowo-technologicznej prowadzącej takie serwisy inernetowe jak: Onet, Business Insider, Forbes czy Noizz.

Serwis Morizon.pl to wyszukiwarka nieruchomości, w której znaleźć można oferty sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali usługowych. Gratka.pl to wiodąca marka działająca w segmencie omni-category, od ponad 20 lat ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników zainteresowanych ogłoszeniami z kategorii nieruchomości, motoryzacja, praca i ogłoszenia drobne.

Proces znalezienia wymarzonego domu czy mieszkania nie należy do najłatwiejszych. Dzięki realizacji wielu projektów wykorzystujących nowe technologie oraz najlepsze praktyki z dziedziny IT, marketingu czy UX, użytkownicy łatwo i bezpiecznie mogą korzystać z serwisów.

Posiadamy biura w Warszawie oraz Gdańsku - w czasie pandemii pracujemy całkowicie zdalnie.

Przewiń do profilu firmy