Administrator IT

QLOC S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • HTML

  • CSS

  • JS

  • Microsoft Azure

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja serwerami Linux

  • Administracja serwerami Windows

  • Administracja siecią LAN/WAN

  • Instalowanie, konfiguracja i wdrażanie nowych funkcjonalności na serwerach

  • Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz wymaganego poziomu dostępności serwerów i usług

  • Obsługa incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego

  • Monitorowanie wydajności i poprawności działania systemów

  • Analiza oraz realizacja projektów IT oraz biznesowych od strony technicznej

  • Rekomendowanie usprawnień możliwych do wdrożenia

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość systemów Linux,

  • Znajomość systemów MS Windows Server,

  • Znajomość zagadnień i konfiguracji usług sieciowych,

  • Umiejętność programowania w języku skryptowym powłoki Linux,

  • Dobra znajomość technologii wirtualizacji (Hyper-V),

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne,

  • Zdolność samodzielnego prowadzenia projektów IT/biznesowych,

  • Samodzielność, sumienność, skrupulatność, odpowiedzialność i systematyczność,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną.

  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS) oraz strojenia serwerów aplikacyjnych,

  • Znajomość standardów i technologii zabezpieczeń systemów informatycznych,

  • Znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft (Azure).

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B,

  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu, możliwość pracy zdalnej,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych, po okresie próbnym,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med, po okresie próbnym,

  • Darmowe wsparcie psychologiczne zewnętrznych specjalistów,

  • Lekcje języka angielskiego lub japońskiego,

  • Smaczną kawę, świeże soki i owoce, fotel do masażu w biurze w Warszawie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

QLOC S.A.

W QLOC współpracujemy z największymi studiami i wydawcami w branży gier wideo, m.in. EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision czy BANDAI NAMCO Entertainment. Nasz szeroki zakres najwyższej jakości usług obejmuje development, testowanie i lokalizację. Pracujemy na wszystkich największych platformach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz silników takich jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagaliśmy ulepszać i adaptować takie marki jak Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy