Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Colmec Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • LAN

System operacyjny

O projekcie

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Administrator IT/Inżynier Wsparcia IT. Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i rozwój infrastruktury technicznej firmy oraz wsparcie użytkowników w zakresie systemu Comarch ERP XL.

Głównym jej celem będzie zapewnienie nieprzerwalności świadczenia usług IT dla klienta wewnętrznego firmy (około 80 użytkowników w dwóch lokalizacjach w Polsce) oraz przeprowadzanie prac modernizacyjnych i rozwojowych dla Naszej infrastruktury informatycznej.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w zakresie programu Comarch ERP XL

  • Tworzenie raportów z systemu

  • Zapewnienie wsparcia dla użytkowników firmy dotyczących środowisk informatycznych firmy (komputery, telefony, programy, systemy)

  • Utrzymywanie infrastruktury technicznej i informatycznej,

  • Przygotowywanie sprzętu oraz kont dla nowych użytkowników

  • Administracja serwerami Microsoft (SQL serwer, terminali) oraz siecią LAN

  • Administracja serwerem plików, web oraz kopii zapasowych

  • Przygotowywanie dokumentacji i procedur dotyczących systemów informatycznych

  • Współpraca z kierownikami działów pod kątem istniejących i nowych rozwiązań informatycznych

Nasze wymagania

  • Znajomość oprogramowania Comarch ERP XL lub doświadczenie w pracy z innymi systemami ERP

  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz dobra organizacja pracy

  • Chęć uczenia się i otwartość na zmiany

  • Minimum podstawowa znajomość systemów i rozwiązań Microsoft (Windows Server, Windows 10)

  • Znajomość administracji siecią LAN (switche, routery)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów sprzętowych (drukarki, urządzenia końcowe, komputery, telefony, tablety)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość usług IIS

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku w międzynarodowym środowisku

  • Realny wkład w budowanie strategii informatycznej firmy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

Benefity

  • ubezpieczenie grupowe

Grupa Colmec jest producentem i dystrybutorem w branży oponiarskiej. Prowadzi swoją działalność na terenie Szwecji, Polski, Norwegi, Finlandi oraz częściowo w Dani i Islandi.

Grupa Colmec posiada własną produkcję opon bieżnikowanych: BOSS, Colmec EcoTire, które są wytwarzane w zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Norrkoping w Szwecji i w Rudnie w Polsce.

Przewiń do profilu firmy