Oferta pracy

Administrator IT

AIC S.A.O firmie

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji.  Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

Aktualnie, poszukujemy osoby na stanowisko:
Administrator ITNumer ref.: Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania na stanowisku:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian w zarządzanym środowisku
  • Rozwijanie automatyzacji infrastruktury IT
  • Administracja, konfiguracja i monitoring systemów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów Windows Server, Linux
  • Doświadczenie w administracji Active Directory, Azure AD, Office 365
  • Doświadczenie w technologiach sieciowych
  • Chęci rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju: szkolenia, styczność z najnowszymi technologiami
  • Bezpłatny parking
  • Stołówka, w której wypijesz pyszną kawę i herbatę
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Duża doza samodzielności w wykonywanych zadaniach
  • Dogodny dojazd, firma mieści się blisko obwodnicy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy