Oferta pracy

Administrator IT

AIC S.A.O firmie

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Active Directory

  • Office 365

Mile widziane

  • Microsoft Azure

  • AWS

  • SharePoint

  • Exchange Online

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i wdrażanie zmian w zarządzanym środowisku;

  • Rozwijanie automatyzacji infrastruktury IT;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;

  • Administracja, konfiguracja i monitoring systemów;

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku;

  • Znajomość systemów Windows Server;

  • Znajomość rozwiązań AD/AAD, Exchange Online, O365, MSSQL;

  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Chęć rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

To oferujemy

  • Bogaty pakiet medyczny dla całej rodziny.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach.

  • Intensywny rozwój – styczność z nowymi technologiami, w doświadczonym zespole nastawionym na innowacje.

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów, dużą swobodę w działaniu.

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

  • Dogodny dojazd do siedziby firmy z bezpłatnym parkingiem.

  • Pyszną kawę 😊

AIC S.A.

AIC is a world leader in providing solutions for the HVAC industry. For two decades AIC has set technological trends in the areas of design, engineering, automation and software.

Przewiń do profilu firmy