Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Penta Sp. z o.o.

  • Śląska 35, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Śląska 35

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i wdrażanie systemów opartych o Microsoft Windows Server

  • Administracja i wdrażanie systemów opartych o Microsoft 365

  • Administracja infrastrukturą sieciową Klienta (FortiGate, Dell, TP-Link, DrayTek, MikroTik, etc.)

  • Monitorowanie oraz optymalizacja wydajności administrowanymi systemami IT

  • Prowadzenie prac rozwojowych i wdrożeniowych na systemach (serwery, sieć LAN)

  • Opracowywanie koncepcji architektury środowiska Active Directory ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa

  • Prowadzenie / uzupełnianie dokumentacji IT

  • Monitorowanie działania zasobów IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne technicznie - wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenia na stanowisku administracyjnym IT – min. 3 lata;

  • Bardzo dobrej znajomości systemów Microsoft Windows Serwer

  • Doświadczenia w zarządzaniu Active Directory, Group Policy, DNS, DHCP, IIS, Hyper-V etc.

  • Doświadczenie w zarządzaniu usługami Microsoft 365;

  • Doświadczenie w zarządzaniu usługami Microsoft Azure będzie dodatkowym atutem;

  • Predyspozycji w pracy z klientami - łatwości nawiązywania kontaktów i prowadzenia konwersacji;

  • Wysokiej kultury osobistej;

  • Posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (min C1);

  • Dokładności, rzetelności i sumienności w wykonywaniu zadań;

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę lub umowa B2B;

  • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Szkolenia produktowe;

  • Szkolenia rozwojowe;

  • Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dodatkowe benefity w postaci dofinansowania do karty Multisport

  • Dofinasowanie do szkoleń/studiów

O nas

Tworzymy przyjazne rozwiązania IT, budujemy trwałe relacje i inspirujemy rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy pełnym pasji zespołem z potężnym bagażem doświadczeń o świetnych referencjach. Rozwijamy się na trójmiejskim rynku IT ponad 25 lat. Skupiamy się na usługach z zakresu outsourcingu informatycznego. Budujemy i rozwijamy środowiska IT w oparciu o rozwiązania chmurowe i lokalne Microsoft. Dostarczamy i wspieramy systemy zarządzania Symfonia. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował utworzeniem nowych oddziałów w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Jeżeli jesteś pełną pasji osobą, nastawioną na realizację celów

i chcesz sprawdzić się w dynamicznie rozwijającej się firmie IT, jesteś miłym i otwartym człowiekiem a sprzedaż jest tym co lubisz robić, zapraszamy Cię do naszego zespołu.