Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Net Logic. Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • obsługa sprzętu oraz systemów informatycznych klientów firmy,

  • techniczne oraz merytoryczne wsparcie klientów firmy od strony IT,

  • utrzymanie urządzeń należących do infrastruktury IT klienta (serwery, przełączniki, routery, firewalle, serwery NAS, AP, komputery, drukarki, telefony komórkowe),

  • dbanie o najwyższy poziom obsługi Klientów,

  • doradztwo w zakresie zakupu sprzętu oraz oprogramowania,

  • obsługa systemu zgłoszeniowego helpdesk,

  • konfiguracja oraz przygotowanie stacji roboczych na życzenie klienta,

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows: 7/8/10, Server 2012 (R2), 2016, 2019,

  • praktycznej znajomości usług: AD DS, DHCP, DNS, DFS, Hyper-V

  • znajomości oprogramowania antywirusowego: Eset, Bitdefender, Norton,

  • znajomości systemów kopii zapasowej: Veeam, Acronis,

  • praktycznej obsługi urządzeń NAS: QNAP, Synology,

  • znajomości oprogramowania Office: 2013/2016/2019,

  • umiejętności zarządzania usługami Microsoft 365,

  • znajomości zagadnień związanych z hostingiem stron internetowych,

  • znajomości protokołów poczty elektronicznej: POP, IMAP, Exchange,

  • znajomości podstaw elektroniki oraz budowy sprzętu komputerowego,

  • znajomości aktualnych trendów IT (zarówno sprzętu jak i oprogramowania),

  • samoorganizacji, terminowości oraz wysokiej kultury pracy,

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • analitycznego myślenia,

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • spokojną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • samochód służbowy oraz paliwo,

  • pracę w młodym zespole,

  • terminowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • dostęp do najnowszych technologii klasy Enterprise,

  • Napoje, ciastka, kawę i energetyki all-inclusive :)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień