Oferta pracy

Administrator IT

Euvic IT

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Microsoft 365

Mile widziane

  • Windows Server

  • Hyper-V

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja, serwis i konserwacja sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych,

  • Prace administracyjne w środowisku Active Directory i Microsoft 365,

  • Administrowanie stacjami roboczymi oraz monitoring infrastruktury IT,

  • Dokumentowanie prac i przygotowywanie instrukcji i procedur dla użytkowników,

  • Obsługa techniczna i wsparcie naszych systemów,

  • Wsparcie techniczne klientów firmy.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów desktopowych Microsoft Windows,

  • Dobra znajomość sprzętu PC, laptopów i urządzeń peryferyjnych w zakresie analizy problemów, usuwania usterek i rozbudowy,

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,

  • Chęć do nauki nowych umiejętności,

  • Odpowiedzialność i samodzielność.

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe - Informatyka, Elektronika lub pokrewne,

  • Znajomość środowisk Windows Server, Active Directory, Hyper-V i platformy Microsoft 365,

  • Znajomość zagadnień sieciowych, szczególnie w zakresie sprzętu (routery, switche, urządzenia WiFi),

  • Znajomość elektryki i elektroniki.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Przeszkolenie w zakresie obsługi narzędzi i naszych systemów,

  • Kontakt z nowymi technologiami informatycznymi,

  • Pracę w doświadczonym zespole, oferującym wsparcie w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Pakiet benefitów,

  • Umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Euvic IT

Euvic IT jest firmą outsourcingową, która od 18 lat kompleksowo wspiera klientów w obszarze IT i rozwiązań dla biznesu. Euvic IT jest członkiem Grupy Euvic, największej federacji spółek informatycznych w Europie Środkowej. http://www.euvic.pl.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl