Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT - Helpdesk

Kajima Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkownika końcowego w zakresie obsługi systemu Windows, pakietu MS Office oraz obsługa Helpdesk,

  • Prowadzenie HelpDesk, reakcja na zgłoszenie pomoc doraźna,

  • Raportowanie z prac serwisowych i zdarzeń w systemie HelpDesk,

  • Instalacje, rekonfiguracje i serwis komputerów PC i urządzeń pochodnych w zakresie sprzętowym i oprogramowania,

  • Instalacje i rekonfiguracje środowiska sieciowego firmy,

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi, nadzór nad dostarczaniem i odbiorem sprzętu,

  • Tworzenie instrukcji obsługi niektórych programów i rozwiązań autorskich używanych w firmie, oraz ich ciągła aktualizacja wraz z aktualizacją rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Znajomość pracy w środowisku sieciowym Windows, konfiguracja drukarek sieciowych, zarządzanie uprawnieniami,

  • Znajomość MS Office Excel, Word, Access na poziomie zaawansowanym,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,

  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej,

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku HelpDesk lub administratora IT,

  • Doświadczenie w pracy w środowisku domenowym, VPN, Active Directory , AAD,

  • Znajomość systemów operacyjnych: Windows Server,

  • Języki programowania: VBS, Batch, PowerShell, PowerAutomate, PowerAps

  • Znajomość Usług Microsoft Online,

  • Narzędzia: Sharepoint, MS Office prof (Excel VBA, MS Access, MS Publisher, karta Developer), WMIC, AD, GPO, Roger/Viso.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie NNW.

Kajima Poland Sp. z o.o.

Kajima Poland Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która należy do działającej na całym świecie grupy Kajima Corporation. Specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu budynków przemysłowych, centrów logistycznych, biurowców, kompleksów mieszkalnych i obiektów handlowych. Współpracujemy z wieloma klientami lokalnymi i międzynarodowymi. Tworzymy silny, zaangażowany zespół złożony z doświadczonych inżynierów i projektantów.

Przewiń do profilu firmy