Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Italmetal Sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie bieżącym środowiskiem IT firmy produkcyjnej,

  • zapewnienie ciągłości działania usług,

  • wsparcie dla użytkowników,

  • nadzór nad wykonywaniem kopii bezpieczeństwa,

  • wdrażanie nowych rozwiązań,

  • realizacja projektów informatycznych w firmie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w utrzymaniu i monitorowaniu domeny AD, serwerów z systemem MS Windows Server oraz komputerów i terminali z systemem MS Windows oraz w automatyzacji zadań administracyjnych,

  • umiejętność zarządzania sieciami LAN i WAN, konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, switche),

  • doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu środowiskami wirtualnymi (Hyper-V), środowiskami HA,

  • doświadczenie w zarządzaniu serwerem i bazami danych MS SQL Server,

  • znajomość problematyki związanej z bezpieczeństwem IT, w sieciach LAN i WAN,

  • doświadczenie w pracach projektowych, wdrożeniowych i serwisowych w projektach IT,

  • umiejętność tworzenia i aktualizacji dokumentacji systemowej,

  • precyzja, cierpliwość w wykonywanych zadaniach, umiejętność pracy pod presją czasu, otwartość na zdobywanie nowych umiejętności,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • dodatkowo mile widziane: znajomość SQL, umiejętność programowania prostych aplikacji, doświadczenie w pracy w środowisku zakładu produkcyjnego, doświadczenie w pracy z systemami ERP, znajomość systemów Linux, znajomość środowiska Citrix.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Italmetal Sp. z o.o.

ITALMETAL Sp. z o.o.

Firma produkcyjna z Jelcza-Laskowic (okolice Wrocławia) poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Transportu.

Przewiń do profilu firmy