Oferta pracy

Administrator IT

Senetic S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu IT i codzienna obsługa użytkowników w organizacji, inwentaryzacji sprzętu oraz oprogramowania;

  • Instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania;

  • Administracja siecią LAN, WAN, WLAN, VPN, VoIP;

  • Konfiguracja sprzętu komputerowego (serwery, PC, drukarki, urządzenia sieciowe);

  • Obsługa i konserwacja systemu CCTV;

  • Diagnostyka problemów, usuwanie awarii i usterek;

  • Obsługa systemów medycznych HIS, RIS, PACS, LIS, OPTIMED, CRID, IRIS, MES, eLab, MIRO.

Nasze wymagania

  • Znajomość architektury komputera;

  • Znajomość systemów Windows 10;

  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (sieci IP, VoIP, VPN…), konfiguracji, diagnostyki i usuwania awarii;

  • Podstawowa znajomości domeny opartej o Active Directory, zarządzanie kontami użytkowników i grupami uprawnień;

  • Chęć uczenia się i przyswajania wiedzy.

Mile widziane

  • Znajomość środowiska wirtualizacji VMware, Hyper-V lub podobnych;

  • Znajomość obsługi urządzeń DELL, ZYXEL, Ubiquiti, MERU, Fortigate, Dahua;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Znajomość Microsoft Office 365.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy

  • Możliwość pracy zdalnej - wtedy pracujesz z dowolnego miejsca w kraju lub na świecie

  • Nie spotkasz u nas nudy i rutyny

  • Praca z gronem doświadczonych specjalistów

  • Swobodna, pozytywna atmosfera

  • Nieustanny rozwój zawodowy

  • Twoje zdanie jest zawsze brane pod uwagę

  • Ciekawe projekty na skalę międzynarodową

  • Nagradzamy Twoje osiągnięcia i sukcesy

  • Darmowy parking (również dla rowerów)

  • Elastyczne formy współpracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Lekcje angielskiego

  • System kafeteryjny MyBenefit

  • Codziennie świeża kawa, szeroki wybór herbatek i ciepłe kakao 😊

  • Integracje mniejsze i większe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Senetic S.A.

#Senetic to globalny dostawca rozwiązań IT. Od 2009 roku nieustannie rozszerzamy obszar działania w branży IT, pozyskując coraz to większe grono zadowolonych partnerów biznesowych na całym świecie. Oferujemy najlepsze na rynku oprogramowanie, narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej, serwerowej oraz rozwiązania chmurowe.

Senetic to:

27 Spółek na całym świecie,

151 krajów objętych sprzedażą,

70 tyś. produktów w ofercie.

Przewiń do profilu firmy