Oferta pracy

Administrator IT

COIGO firmie

  • Mikołowska 100, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COIG

Mikołowska 100

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 7/8/10

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych (oprogramowanie systemowe, aplikacyjne, antywirusowe, szyfrujące itp.)

  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów u użytkownika końcowego

  • Wsparcie użytkowników

  • Zarządzanie kontami użytkowników i dostępami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku informatycznym

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7/8/10

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość zasad licencjonowania oprogramowania

  • Znajomość oprogramowania antywirusowego

  • Znajomość oprogramowania szyfrującego

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sprzętowych

  • Znajomość środowiska Active Directory

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

  • Pracę w grupie profesjonalistów

  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, karta wstępu na obiekty sportowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Praca w Katowicach, możliwość czasowego delegowania do Gliwic.