Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Mediarecovery

  • Piotrowicka 61, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Piotrowicka 61

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • O365

  • Windows Server

  • LAN

  • WAN

  • VPN

  • VMware / Hyper-V

System operacyjny

O projekcie

Nasz zespół to wąskiej klasy specjaliści informatyki śledczej i ITSEC. Zajmujemy się tym, co jest pod powierzchnią góry lodowej świata cyber. Systemy bezpieczeństwa, ochrona przed cyfrową przestępczością, pozyskiwanie dowodów elektronicznych, odnajdywanie "nieuchwytnych" powiązań w sieci i odkrywanie nieoczywistych połączeń. Potrzebujemy ludzi po jasnej stronie mocy.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie wewnętrzną infrastrukturą informatyczną tj. siecią firmową w 2 lokalizacjach, systemami i usługami - zgodnie z dobrymi praktykami i wymaganiami systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji

  • monitorowanie bezpieczeństwa w systemach i reagowanie na incydenty

  • prowadzenie prac rozwojowych i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie systemu IT

  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji systemów IT

  • wsparcie wdrożeń rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego u klientów zewnętrznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata

  • praktyczna wiedza administracyjna w zakresie: Active Directory, O365 (Outlook, Teams, Sharepoint), Windows Server, Windows 10, LAN\WAN\VPN, zarządzania kopiami zapasowymi, technologii wirtualizacji (VMware, Hyper-V), systemów monitoringu infratruktury (Zabbix) i firewall (FortiGate/ FortiOS)

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem informatycznym

  • nastawienie na współpracę i szukanie rozwiązań

  • komunikatywność

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • wykształcenie informatyczne

Podział czasu pracy
70%

zadania administracyjne

20%

wsparcie użytkowników

10%

wsparcie wdrożeń u klientów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji

  • Możliwość podwyższania kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach oraz pracę na zaawansowanych i rozbudowanych systemach

  • Możliwość współpracy z ekspertami z zakresu IT security i zdobywania wiedzy w tym obszarze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z HR

2

rozmowa z bezpośrednim przełożonym

Od kilkunastu lat działamy w branży bezpieczeństwa informatycznego i informatyki śledczej. Jesteśmy średniej wielkości, wciąż rozwijającą się firmą z ugruntowaną pozycją w branży. Pracujemy z dużymi firmami i instytucjami, zapewniając bezpieczne i stabilne działanie infrastruktury naszych klientów. Jednym słowem: budujemy ich bezpieczeństwo informatyczne.

Przewiń do profilu firmy