Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

MSCLOUD sp. z o.o.

umowa o pracę
6 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

aleja Wojciecha Korfantego 193

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa umów SLA w godzinach 09:00-17:00, zdalnie na podstawie zleconych zgłoszeń.

  • Wsparciem klientów w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązania opartego na Microsoft Office 365 ( Teams, Exchange, Sharepoint, OneDrive, Intune) .

  • Migracja danych ze środowisk lokalnych do modeli hybrydowych lub w pełni cloud’owych.

  • Prowadzenie lub pomoc w warsztatach online z zakresu Microsoft 365 ( Teams, Exchange, Intune, Azure AD, itp.)

Nasze wymagania

  • Jesteś zainteresowany/a nauką i rozwojem w obszarze chmur Microsoft 365, Google Workspace, Acronis Backup, Veeam Backup.

  • Posiadasz minimalne doświadczenie w Windows Server, Active Directory, Azure AD, Teams, Intune, Exchange Online.

  • Wykształcenie minimum średnie preferowany profil techniczny (matematyka, fizyka, informatyka).

  • Mile widziane certyfikaty, kompetencje Microsoft 365, Azure, Google Workspace, Google cloud.

  • Znasz podstawy pracy w środowisku Windows Server i odnajdujesz się w pracy z konsolą PowerShell.

  • Znasz średnio język angielski w mowie i piśmie

  • Cechujesz się kulturą osobistą i umiejętnościami komunikacyjnymi.

  • Posiadasz wewnętrzną motywację do poszerzania swojej wiedzy i dzielenia się nią z innymi.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B.

  • Stanowisko inżyniera Microsoft lub Google.

  • Dostęp do wewnętrznych platform e-learningowych, a także do wielu serwisów w ramach partnerstwa.

  • Budżet na dofinansowanie certyfikatów i dedykowanych szkoleń w Microsoft.

  • Indywidulany program szkoleń dopasowany do roli, doświadczenia i zainteresowań.

  • Innowacyjne projekty w wielu branżach dla największych firm w Polsce.

  • Praca hybrydowa ( lokalnie i zdalnie )

  • Praca bez zachowań korporacyjnych w małym gronie IT.

O nas

mscloud sp z o.o. to firma ukierunkowany w stronę systemów chmurowych Microsoft, Google, Acronis, Veeam oraz wielu innych. Stawiamy na dopasowanie licencji i usług pod kątem wielkości oraz potrzeby klienta. Bazując na wieloletnim doświadczeniu specjalistów z dziedziny cloud wdrażamy rozwiązania do środowisk chmurowych dla branży finansowej, rządowej, farmacji, retail, inne.

Więcej na www.mscloud.pl