Oferta pracy

Administrator IT

Kamsoft S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • 1 Maja 133, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kamsoft S.A

1 Maja 133

Katowice

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Zarządzanie infrastruktura fizyczna hostów wirtualizacji (Hyper-V/VMware), serwerów bazodanowych Oracle jak i zarządzanie maszynami wirtualnymi opartymi o rozwiązania opensource w chmurze prywatnej dostarczających rozwiązań SaaS dla Klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i zarządzanie bazami danych Oracle.

  • Administracja i zarządzanie systemami operacyjnymi: Windows, Linux.

  • Administracja i zarządzanie usługami: httpd, haproxy, tomcat (java, jdk, jvm).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Znajomość usług: httpd, haproxy, tomcat (java,jdk,jvm).

  • Znajomość systemów operacyjnych:

  • Linux (OracleLiniux, Redhat,CentOS);

  • Windows Server - podstawowe role ADDS, DNS, DHCP, Hyper-V, RDS,

  • FailoverClustering.

  • Znajomość bazy danych Oracle w zakresie: administracja baza danych, diagnozowanie problemów, instalacja patchy i nowych wersji, przygotowanie hostów bazy danych; wykonywanie i migracji za pomocą narzędzi rman, expdp/imdp, podstawowa znajomość SQL.

  • Znajomość działania sieci LAN (routing, switching, firewall).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych, które wspomagają obszary: zdrowie (prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie); rozwój (możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje); rozrywka (imprezy integracyjne, narciarskie, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe); sport (karty MultiSport, MultiActive, imprezy biegowe, sekcje piłki nożnej i kolarstwa górskiego, dofinansowanie do sportu i rekreacji); przyszłość (Pracowniczy Program Emerytalny) i wiele innych (Zakładowy Fundusz Socjalny, pełne wyposażenie stanowiska pracy, bezpłatny parking firmowy, parking rowerowy, wyjazdy zagraniczne, jesienno-zimowy sezon owocowy, masaże relaksacyjne w biurze, firmowa kuchnia).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy