Oferta pracy

Administrator IT

Grupa AilleronO firmie

Grupa Ailleron

al. Jana Pawła II 43a

Kraków

Ailleron jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych. Tworzymy innowacyjne produkty dla największych banków, fin-techów, operatorów komórkowych i międzynarodowych sieci hotelowych. Zatrudniamy ponad 600 specjalistów, a z naszymi technologiami na co dzień docieramy do ponad 150 milionów klientów na 4 kontynentach. Nasze biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii. W Polsce jesteśmy w 4 miastach, a główna siedziba mieści się w Krakowie, gdzie kreujemy nasze produkty i definiujemy strategie ich rozwoju i promocji. Międzynarodowe środowisko pozwala nam doskonale orientować się w potrzebach zróżnicowanego rynku i już dziś kreować nowoczesne trendy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za administrację serwerów i sieci fizycznych oraz wirtualnych, zarządzanie systemami Linux i usługami serwerowymi, ich monitoring, rozwój, automatyzację i troubleshooting. Będzie także brać aktywny udział w tworzeniu narzędzi i procedur administracyjnych w dziale IT oraz we wspieraniu zespołów developerskich w zakresie technologii IT.

Wymagania:

  • min. dwuletnie doświadczenie w zawodzie
  • dobra znajomość systemów Linux
  • znajomość języków skryptowych (Bash, Python)
  • znajomość popularnych serwerów/usług/programów:
    • apache
    • nginx
    • postfix
    • haproxy
    • radius
    • openvpn
    • postgresql
    • mysql
    • docker
    • gitlab
    • svn
  • znajomość wirtualizacji VMware
  • wiedza w zakresie sieci komputerowych - tcp, udp, switching, routing
  • doświadczenie ze sprzętem serwerowym i sieciowym

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień konteneryzacji i automatyzacji oraz serwisów cloudowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość baz danych Oracle

Co oferujemy
poza ciekawymi projektami?

  • Elastyczne
    zatrudnienie
  • Podnosimy
    kompetencje
  • Zdrowa
    energia
  • Dbamy
    o zdrowie
  • Uczymy
    angielskiego
  • Biblioteka
  • Spotkania
    po pracy
  • Globalne
    Know-How

Oświadczam, że udzielam Ailleron S.A. z siedzibą w Krakowie, KRS: 0000385276 (dalej: „Ailleron”), zgody na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu aplikacyjnych w celach udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane przetwarzane będą do dnia odwołania zgody. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędna dla celów rekrutacji. Osobie podającej odnośne dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, do uzyskania ich kopii, do ich poprawiania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania oraz do cofnięcia zgody. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez wysyłając wiadomość na adres:  [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy