Oferta pracy

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WAN

  • WLAN

  • SQL

  • Microsoft Windows Server

Mile widziane

  • PowerShell

  • JIRA

  • TeamCity

  • Bamboo

  • Ansible

  • Puppet

  • Azure DevOps

  • SVN

  • Git

  • Linux

O projekcie

Jeżeli posiadasz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa systemów IT oraz doświadczenie w administrowaniu systemami Windows Server, a ponadto szukasz odpowiedzialnej pracy pełnej nowych wyzwań, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać swój potencjał - jesteś osobą, której szukamy!

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu architektury bezpieczeństwa,

  • monitorowanie wydajności i bezpieczeństwa systemów,

  • bieżąca administracja, konfiguracja i monitoring infrastruktury i systemów IT,

  • identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów, przyjmowanie, analizowanie i realizowanie zgłoszeń,

  • tworzenie i aktualizacja procedur oraz dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - techniczne/informatyczne oraz ogólna wiedza z zakresu IT,

  • znajomość technologii sieciowych i konfiguracji sieci LAN/WAN/WLAN oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych,

  • znajomość Microsoft Windows Server 2012-2019,

  • znajomość technologii wirtualizacji,

  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL oraz backupem danych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej.

  • kilkuletnia praktyka w administrowaniu infrastrukturą bezpieczeństwa IT,

  • doświadczenie w zarządzaniu utrzymaniem systemów i infrastruktury IT,

  • znajomość narzędzi skryptowych PowerShell itp.,

  • znajomość procesów Continuous Integration/ Continuous Delivery / Release Management / Configuration Management oraz narzędzi takich jak: JIRA, TeamCity, Bamboo, Ansible, Puppet,

  • znajomość narzędzi do kontroli wersji (Azure DevOps, SVN, GIT),

  • znajomość administracyjna systemów operacyjnych rodziny Linux,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, przy różnorodnych systemach dla największych polskich instytucji z branży finansowej, windykacyjnej i ubezpieczeniowej,

  • konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu kompetencji oraz dodatkowy system motywacyjny,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów oraz szkoleniach i konferencjach branżowych,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),

  • elastyczne godziny pracy,

  • darmowy parking i świetną lokalizację,

  • fantastyczną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

VSoft S.A.

VSoft to ludzie!

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT dla branży finansowej. Od wielu lat tworzymy autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Administratora IT. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

Przewiń do profilu firmy