Oferta pracy

Administrator IT

MRP-KODER Comarch PartnerO firmie

  • Szczęśliwa 2, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MRP-KODER Comarch Partner

Szczęśliwa 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • serwis serwerów Windows i Linux oraz rozwiązań wirtualizacyjnych, a także rozwiązań NAS (QNAP, Synology);

  • serwis i administracja sieciami komputerowymi (m.in. Mikrotik, Fortigate, Netasq Stormshield, Ubiquiti);

  • serwis sprzętu komputerowego;

  • podstawowy serwis techniczny oprogramowania Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL.

Nasze wymagania

  • znajomość systemów serwerowych rodziny Windows oraz dystrybucji Linux;

  • znajomość technologii sieciowych i zagadnień bezpieczeństwa sieciowego;

  • umiejętności diagnozowania i usuwania problemów programowo-sprzętowych;

  • podstawowa znajomość języka SQL;

  • prawo jazdy kategorii B (czynne);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie technicznego zrozumienia tekstu.

To oferujemy

  • pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo (umowa o pracę);

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania;

  • dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

MRP-KODER to autoryzowany partner Comarch ERP. Firma zajmuje się profesjonalnymi wdrożeniami rozwiązań Comarch ERP (Optima, XL, Altum) a także rozwiązań medycznych Optimed24. Ponadto w swojej ofercie posiada oprogramowanie do gastronomii i hotelarstwa Gastro Szef, Pos oraz Chart. MRP-KODER oferuje również rozwiązania do zabezpieczania sieci komputerowych Stormshield oraz Fortigate, a także jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń fiskalnych Novitus. Świadczy kompleksową obsługą informatyczną firm.