Logo Pracuj.pl

Administrator IT

Grupa Radiowa Agory sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows

  • DNS

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • WAN

  • LAN

Twój zakres obowiązków

  • administracja, konfiguracja i nadzór nad serwerami Linux/Windows,
  • administracja, konfiguracja i nadzór nad macierzą dyskową Isilion,
  • administrowanie serwerami DNS i DHCP, urządzeniami sieciowymi (routery, switche) oraz serwerami baz danych Postgresql, Mysql, MSSQL, Vertica,
  • aktualizacja bezpieczeństwa, infrastruktury i architektury IT,
  • optymalizacja środowiska,
  • udział w projektach infrastrukturalnych.

Nasze wymagania

  • masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • masz dobrą znajomość i doświadczenie w zarządzaniu: • systemami operacyjnymi (Windows Server 2012/2016 i Linux Red Hat, SUSE, Debian, CentOS) oraz stacjami roboczymi z Windows 7/10, • infrastrukturą sieciową i usługami sieciowymi (WAN, LAN, Switch, Firewall, DNS, Proxy, Samba, Apache, Nginx etc.), • serwerami Postgresql, Mysql, Vertica oraz MSSQL, •technologiami ActiveDirectory oraz GPO,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej w zakresie realizowanych zadań,
  • jesteś komunikatywny/a, dokładny/a, lubisz pracować w zespole.

Mile widziane

  • umiesz administrować wirtualnymi serwerami (VMware ESXi, vSphare, vCenter),
  • masz doświadczenie w administracji macierzami dyskowymi,
  • znasz języki skryptowe (Bash i/lub Phyton, inne) na poziomie samodzielnego pisania skryptów administracyjnych,
  • masz doświadczenie w tworzeniu procedur i dokumentacji,
  • znasz zagadnienia: CI/CD - doker/k8s i stack PHP/nginx/apache (LAMP/LEMP),
  • znasz problematykę i systemy backupowe.
  • Jeśli nie umiesz administrować wirtualnymi serwerami, nie masz doświadczenia w powyższych zagadnieniach, a jest w Tobie chęć nauki - to ta propozycja pracy jest dla Ciebie.

To oferujemy

  • wyjątkowe środowisko i kulturę pracy, dzięki którym w zespole praktycznie nie ma rotacji,
  • pracę hybrydową tzn. na zmianę pracę zdalną/pracę w siedzibie (w zależności skąd do nas aplikujesz),
  • wybraną formę współpracy – umowa o pracę bądź B2B,
  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę: pakiet medyczny oraz dostęp do pakietu benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa Radiowa Agory sp. z o.o.

Grupa Radiowa Agory to właściciel stacji radiowych TOK FM, Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio, a także wielu serwisów internetowych i aplikacji, wśród których są m.in. platforma muzyczna Tuba.FM oraz portal informacyjny Tokfm.pl. Dołącz do naszego zespołu!

Administrator IT, kujawsko-pomorskie