Administrator IT

De Heus Sp. z o.o.

  • Lotnicza 21B, Łęczyca
    Łęczyca, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Lotnicza 21B

Łęczyca

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Administracja zasobami IT (serwery, sieci komputerowe, bazy danych, aplikacje).

  • Wspomaganie Helpdesk w zakresie rozwiązywania problemów i wykonywania zadań wymagających specjalistycznej wiedzy

  • Nadzór nad dostępami i uprawnieniami użytkowników.

  • Udział w projektach IT oraz ich wspomaganie.

  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów infrastruktury IT.

  • Tworzenie dokumentacji, procedur i materiałów instruktażowych z zakresu IT.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata w dziale IT na samodzielnym stanowisku w firmie De Heus lub w branży IT.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.

  • praktyczną znajomość: systemów operacyjnych Windows Server 2012/2019 w środowisku domenowym, zagadnień administracji MS SQL, zagadnień sieci LAN, WAN, WLAN, VPN,

  • praktyczną wiedzę na temat technologii wirtualizacji HyperV

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, poszukania rozwiązań, łączenia faktów i wyciągania wniosków.

  • Umiejętność koordynacji prac związanych z tworzeniem, wdrażaniem, modyfikacją i utrzymaniem systemów informatycznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość optymalizacji mieszanek paszowych oraz wiedzy z zakresu żywienia zwierząt.

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktu.

  • Kreatywność i inicjatywę w działaniu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania

  • Elastyczny grafik i zarządzanie czasem pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego

  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery w krótkiej i długiej perspektywie

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego

  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę

  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe

  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.

www.deheus.pl

Przewiń do profilu firmy