Oferta pracy

Administrator IT / Lider Techniczny

No Limit Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Windows Server

  • Microsoft SQL Server

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • Python

  • PowerShell

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłej dostępności systemów informatycznych, aplikacji, komponentów infrastruktury i usług

  • Administracja, konfiguracja i monitoring infrastruktury serwerów Windows zarówno w środowisku fizycznym jak i wirtualnym

  • Ewidencja incydentów w systemie zgłoszeń

  • Wdrażanie wymagań bezpieczeństwa IT, oraz dalszego rozwoju standardów bezpieczeństwa IT

  • Czynne uczestnictwo w rozwiązywaniu incydentów i problemów

  • Współpraca z innymi liniami wsparcia

  • Bieżąca administracja, konfiguracja oraz monitorowanie infrastruktury oraz systemów IT

  • Wyszukiwanie, projektowanie, testy i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Współpraca z zewnętrznymi specjalistami przy pracach instalacyjnych, konfiguracyjnych i naprawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub wykształcenia o podobnym charakterze

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Umiejętność administrowania serwerami Microsoft Windows Server 2008-2019

  • Znajomość usług Microsoft (DNS, DHCP, AD, IIS, Hyper-V, WSUS, GPO)

  • Znajomość wszystkich kluczowych technologii dotyczących zagadnień sieciowych

  • Bardzo dobra znajomości rozwiązań wirtualizacji (Nutanix, Hyper-v) , storage

  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań backupowych, w szczególności Veeam

  • Znajomość rozwiązań/platform integracyjnych np. MS BizTalk, Software AG WebMethods

  • Umiejętność administracji bazami danych Microsoft SQL Server, MySQL, Postgres

  • Znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (Perl, Bash, Python, PowerShell)

  • Podstawowa znajomość systemów Linux od strony administracyjnej

  • Bardzo dobra znajomości urządzeń końcowych (komputery, laptopy, drukarki, urządzenia mobilne, itd.)

Mile widziane

  • Posiadane certyfikaty Microsoft/Veeam/Vmware/Nutanix

  • Doświadczenie w pracy z serwerami blade’owymi i rackowymi różnych producentów

  • Wiedza z zakresu DEVOPS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy