Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Uniwersytet Medyczny w ŁodziO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie uruchomionymi w ramach CSM systemami, m.in.: SECTRA, LLEAP, UNI, MUS, system AV, Learning Space.

  • Utrzymanie systemów informatycznych w CSM.

  • Wsparcie dla stanowisk roboczych, udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom sprzętu komputerowego oraz aplikacji klienckich.

  • Zarzadzanie, konfiguracja, utrzymanie i bieżąca obsługa stymulatorów wraz ze sprzętem i oprogramowaniem peryferyjnym.

  • Przygotowanie wyposażenia symulacyjnego oraz sprzętu i oprogramowania peryferyjnego do prowadzenia zajęć i egzaminów.

  • Wsparcie informatyczne zajęć symulacyjnych, konferencji, szkoleń oraz zjazdów.

  • Administrowanie stroną www centrum.

  • Obsługa mediów społecznościowych.

  • Wsparcie informatyczne bieżącej pracy jednostki.

Nasze wymagania

  • Wiedza, którą nabyłeś kończąc studia magisterskie na kierunku informatyka lub pokrewne.

  • 3 letnie doświadczenie, aby wymienione poniżej zagadnienia nie sprawiły Tobie problemu:

  • Konfiguracja i administracja systemami z rodziny GNU/Linux, Windows Serwer,

  • Bardzo dobra umiejętność pisania skryptów automatyzujących z wykorzystaniem języka Bash, Power Shell,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych w zakresie konfiguracji i utrzymania infrastruktury przełączników sieciowych warstw 2 i 3 oraz kierowania ruchem sieciowym,

  • Bardzo dobra znajomość protokołów TCP/IP, UDP, IPSec; dobra znajomość zagadnień bazy Microsoft SQL,

  • Dobra znajomość środowiska wirtualizacyjnego VMWare vSphere.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w drodze umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w projekcie „Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi" (POWER. 05.03.00-00-0012/15).

  • Bogaty pakiet benefitów: "wczasy po gruszą", "trzynasta pensja", dofinansowanie aktywności sportowej i sporo innych benefitów.

  • Zgrany zespół, który wymienia się pomysłami, a które szef zauważa i docenia.

  • Udział w ciekawych projektach ze względu na prężenie działającą i nadal rozwijającą się strukturę Centrum.

  • Pracodawcę, który szanuje i przestrzega praw pracownika.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop