Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

"KAN" sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

  • LAN

  • WAN

  • L2

  • Security

  • ESXi

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja i utrzymanie sieci komputerowych;

  • konfiguracja i utrzymanie serwerowych systemów operacyjnych Windows i Linux;

  • konfiguracja i utrzymanie systemów wirtualizacji ESXi;

  • konfiguracja i utrzymanie baz danych;

  • monitorowanie i usuwanie błędów w zakresie działania sieci i serwerów;

  • umiejętność stosowania narzędzi diagnostycznych w odniesieniu do środowiska sieciowego i serwerowego;

  • utrzymanie systemu backupu;

  • udział w projektach związanych z utrzymaniem i rozbudową infrastruktury.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą sieciową i serwerową;

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP i WMS;

  • doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami diagnostycznymi;

  • znajomość technologii w zakresie konfiguracji i utrzymania (Dell, Mikrotik, Ubiquiti, Extreme Networks, Zabbix, Nakivo, Firebird, MS SQL, Oracle, PostgreSQL)

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwaniu się dokumentacją techniczną;

  • doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki projektowe;

  • zaangażowanie w wyznaczone zadania oraz dobra organizacja własnej pracy;

  • gotowość do rozwijania swoich kompetencji.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym;

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę pełną wyzwań, przy ciekawych, ambitnych projektach,

  • realny wpływ na wizerunek i komunikację marki,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • stabilność zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • prywatną opiekę medyczną (indywidualną lub rodzinną)

  • kartę zniżkową na zakupy w sklepach Tatuum

  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

"KAN" sp. z o.o.

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością materiałów, ponadczasowością modeli, unikatowością produktu i reprezentowanymi wartościami. DNA marki bazuje na naturalności, osobowości, prostocie, jakości i komforcie. To wszystko możliwe jest dzięki zaangażowaniu całego zespołu, którego częścią możesz się teraz stać.

Przewiń do profilu firmy