Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Deles Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Dostawcza 10

Widzew

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office 365

  • Google Workspace

  • sieci WAN, LAN, WLAN, VPN, Vlan, SSH

Twój zakres obowiązków

  • Zarzadzanie i organizacja infrastruktury informatycznej i teleinformatyczne, w tym wsparcie organizacji włoskiej

  • Administrowanie Siecią LAN,WAN,VPN oraz serwerami

  • Zapewnianie ciągłości pracy systemów - tj. rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością systemów, optymalizacja, monitorowanie podległej infrastruktury serwerowej

  • Administrowanie systemami WMS, ERP, EFK i RCP

  • Dbałość o sprzęt informatyczny, instalacje, konfiguracje

  • Zarządzanie systemem backup

  • Inicjowanie międzynarodowe rozwiązania informatyczne

  • Pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów informatycznych,

  • Tworzenie wewnętrznych procedur IT oraz nadzoruje ich przestrzeganie;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie 2 lata na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji technicznej

  • Znajomość budowy sieci (WAN, LAN, WLAN, VPN, Vlan, SSH etc.)

  • Znajomość budowy i praktyczna umiejętność serwisowania komputerów

  • Znajomość MS Office 365, Google Workspace

  • Chęć rozwoju i nauki w dziedzinie IT, umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność w działaniu

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń w środowisku międzynarodowym

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie życie, Medicoversport, Luxmed, świadczenia świąteczne)

  • Niezbędne narządzia do pracy na tym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres: Deles Polska Sp. z o.o. 93-231 Łódź, ul. Dostawcza 10.