Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

co to?

Administrator IT

RSP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

10 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Red Hat

  • Oracle

  • Centos

  • Rocky

  • Bash

  • Active Directory

  • KVM

  • VMware

  • Linux

System operacyjny

O projekcie

Zapraszamy administratorów i konsultantów IT, którzy są zainteresowani rozwijaniem kompetencji w obszarze infrastruktury IT oraz udziałem w różnorodnych i ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii. Będziesz częścią zgranego i młodego zespołu wdrażającego rozwiązania u prestiżowych klientów w Polsce i w UE. Wymagamy dyspozycyjności i jednocześnie zapewniamy elastyczny tryb pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami, w tym:

  • analiza logów i reagowanie na zdarzenia systemowe w nich rejestrowane,

  • podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu awarii,

  • usuwanie występujących awarii,

  • automatyzacja procesów utrzymaniowych,

  • zarządzanie użytkownikami i przywilejami.

  • Przygotowanie planów wdrożenia oraz wdrażanie nowych wersji oprogramowania.

  • Monitorowanie dostępności, wydajności, pojemności, efektywności działania infrastruktury systemowej.

  • Rekomendowanie zmian/optymalizacji architektury/procedur w celu usprawnienia jej działania.

  • Tworzenie lub/i aktualizacja procedur utrzymaniowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum B2.

  • Dyspozycyjność.

  • Chęć rozwoju w obszarze infrastruktury IT.

  • Umiejętności specjalistyczne:

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux (Red Hat, Oracle Linux, Centos, Rocky).

  • Umiejętność programowania w BASH.

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows oraz Active Directory.

  • Podstawowa wiedza z zakresu wirtualizacji systemów (KVM, VMware).

  • Znajomość zagadnień związanych z backupem infrastruktury IT.

  • Znajomość podstawowych protokołów i usług serwerowych: NTP, DNS, http, smb/cifs.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ustalamy wspólnie wynagrodzenie dopasowane do Twoich kompetencji i doświadczenia z uwzględnieniem umiejętności dodatkowych.

  • Dajemy Ci możliwość dostosowania kontraktu B2B do Twoich preferencji.

  • Dajemy Ci również możliwość dostosowania czasu pracy do Twoich preferencji.

  • Czeka na Ciebie praca dla prestiżowych Klientów przy rozwijaniu ciekawych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii.

  • Pomagamy w rozwijaniu Twoich kompetencji i kariery. Zapewniamy ścieżki szkoleń i certyfikację.

  • Nasza atmosfera pracy to dobra współpraca i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem z zespołem.

  • Oferujemy work-life balance i pracę zdalną do 95%. Możliwe są okazjonalne wizyty w siedzibie firmy (Kraków, Warszawa).

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna z Managerem Zatrudniającym.

2

Rozmowa ewaluacyjna z zadaniem rekrutacyjnym.

3

Decyzja / Oferta współpracy.

Red Stack Poland jest wiodącym dostawcą usług utrzymania baz danych. Nasz zespół stawia sobie ambitne cele, stale czuwa nad profesjonalnym prowadzeniem projektów i aktywnym poszukiwaniem rozwiązań dla Klientów. Zależy nam na budowaniu silnego i zaangażowanego zespołu, który działa wspólnie, uzupełnia się i kreuje nowe możliwości.

Nasze innowacyjne podejście do projektów i sposobu pracy sprawia, że szybko się rozwijamy. Jednym z naszych ostatnich sukcesów jest przyznana „Gazela Biznesu 2021”, która potwierdza przynależność Red Stack Poland do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. I tak! Rozwiniesz z nami skrzydła, jeśli tylko lubisz pracować w zróżnicowanym środowisku. Jeśli chcesz do nas dołączyć – serdecznie zapraszamy! Porozmawiajmy!

Przewiń do profilu firmy