Oferta pracy

Billennium S.A.

Administrator IT

Billennium S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 25 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • MS SQL

  • Active Directory

  • IIS

  • WSUS

  • DHCP

  • DNS

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych rozwiązań na potrzeby wewnętrzne firmy,

  • Administracja i utrzymywanie infrastruktury informatycznej, a w szczególności serwerów z systemami operacyjnym Microsoft w centrach przetwarzania danych oraz oddziałach firmy,

  • Administracja i zarządzanie środowiskami wirtualnymi opartymi o platformę Hyper-V,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i procedur informatycznych i telekomunikacyjnych,

  • Tworzenie i aktualizacja procedur w zakresie swojego obszaru odpowiedzialności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w administracji usługami Windows, Active Directory, Exchange,

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server,

  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft O365 (Azure, Skype for Bussiness, OneDrive),

  • Znajomość Active Directory, IIS, MS SQL, WSUS, DHCP, DNS,

  • Umiejętność automatyzacji pracy z wykorzystaniem PowerShell,

  • Znajomość Jira,

  • Znajomość rozwiązań sprzętowych (m.in. HP, Dell),

  • Znajomość technologii RAID i rozwiązań rozwiązań storage'owych,

  • Język angielski na poziomie min. B1,

  • Mile widziane: znajomość rozwiązań chmurowych AWS,

  • Pożądane cechy: pracowitość, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, zdolność strategicznego myślenia.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Przewiń do profilu firmy