Administrator IT (Microsoft)

AllianzO firmie

Allianz

Rodziny Hiszpańskich 1

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Windows Server 2012-2019, MS O365, MS Exchange, MS Active Directory, VMware, VBS/PowerShell, Zabbix

Mile widziane

  • Microsoft Azure, AWS, Python, MS SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów informatycznych na platformach Microsoft.

  • Monitoring stanu systemów i rozwiązywanie bieżących problemów wpływających na ich działanie/dostępność.

  • Migracja systemów informatycznych do chmury.

  • Automatyzacja powtarzalnych procesów.

  • Rozwój monitoringu utrzymywanych systemów.

  • Prowadzenie projektów w obszarze infrastruktury IT (opcjonalnie).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym.

  • Wiedza na temat administrowania serwerami aplikacyjnymi, bazodanowymi i www.

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu (Zabbix).

  • Umiejętność pisania skryptów PowerShell, VBS.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań, umiejętność komunikacji i egzekwowania przydzielonych zadań, dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność oraz otwartość.

  • Znajomość języka Python.

  • Znajomość rozwiązań chmurowych MS Azure/AWS.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • rozwój zawodowy w zespole ukierunkowanym na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań produktowych

  • pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, będącej globalnym liderem w sektorze ubezpieczeń

  • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna

  • bezpłatne kursy online języka angielskiego oraz niemieckiego

  • możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach działalności klubów sportowych i hobbystycznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne