Logo Pracuj.pl

Administrator IT (Microsoft)

AllianzO firmie

Allianz

Rodziny Hiszpańskich 1

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Zabbix

  • PowerShell

Mile widziane

  • Python

  • Azure

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów informatycznych na platformach Microsoft,
  • monitoring stanu systemów i rozwiązywanie bieżących problemów wpływających na ich działanie/dostępność,
  • migracja systemów informatycznych do chmury,
  • automatyzacja powtarzalnych procesów,
  • rozwój monitoringu utrzymywanych systemów,
  • prowadzenie projektów w obszarze infrastruktury IT (opcjonalnie).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • wiedza na temat administrowania serwerami aplikacyjnymi, bazodanowymi i www,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu (Zabbix),
  • umiejętność pisania skryptów PowerShell, VBS,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • samodzielność w realizacji przydzielonych zadań, umiejętność komunikacji i egzekwowania przydzielonych zadań, dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz otwartość.

  • znajomość języka Python,
  • znajomość rozwiązań chmurowych MS Azure/AWS.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój zawodowy w zespole ukierunkowanym na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań produktowych,
  • pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, będącej globalnym liderem w sektorze ubezpieczeń,
  • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna,
  • bezpłatne kursy online języka angielskiego oraz niemieckiego,
  • możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach działalności klubów sportowych i hobbystycznych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Allianz jest miejscem dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w podejmowaniu inicjatyw, w którym możesz się rozwijać, a jednocześnie aktywnie wzmacniać naszą wiodącą pozycję na globalnym rynku. Troszcząc się m.in. o 85 milionów klientów prywatnych i korporacyjnych oraz ponad 142 tys. pracowników na całym świecie, Allianz promuje kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań. Najbardziej zależy nam na tym, aby klienci uznawali nas za partnera godnego zaufania i czuli się z nami bezpiecznie. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, dołącz do Allianz.

Administrator IT (Microsoft), Rodziny Hiszpańskich 1, Mokotów, Warszawa