Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Sprint S.A.

Sprint S.A.

Kazimierza Jagiellończyka 26

Olsztyn

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Ruby

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • Linux

  • Perl

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie infrastrukturą serwerową (fizyczną i wirtualną) oraz sieciową (switche, routery)

  • Monitorowanie pracy i wydajności administrowanej infrastruktury, reagowanie na incydenty

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Wsparcie w zakresie projektowania i wdrażania nowych rozwiązań na potrzeby wewnętrzne i dla klientów

  • Aktywny udział w tworzenie procedur IT

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość systemów z rodziny Linux

  • Umiejętność konfiguracji, utrzymania i diagnostyki usług sieciowych w środowisku tych systemów

  • Praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa serwerów, sieci i usług/aplikacji

  • Znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN, routing, switching, VLAN, TCP/IP, Ethernet)

  • Znajomość konfiguracji systemów relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)

  • Umiejętność programowania w zakresie przydatnym do automatyzacji zadań (skrypty powłoki, inne języki skryptowe jak Python, Perl, AWK, Ruby)

Mile widziane

  • Znajomość:

  • Rozwiązań wirtualizacji, SAN/NAS (np. CEPH, NFS, iSCSI)

  • Środowisk wysokiej dostępności serwerów i sieci

  • Zagadnień routingu BGP

  • Serwerowych systemów Windows, systemów z rodziny UNIX/BSD, rozwiązań sieciowych Cisco/Juniper

  • Języków PHP, HTML i JavaScript

To oferujemy

  • umowę o pracę - stabilne, długoterminowe zatrudnienie

  • pracę przy innowacyjnych projektach i wpływ na rozwiązania technologiczne

  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie)

  • zmianowy system pracy (3 zmiany: 7-15, 15-23, 23-7)

  • darmowy parking

  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, wiele okazji do integracji)

  • dostęp do platformy szkoleniowej Udemy

  • finansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport

  • narzędzia pracy

  • 2 dodatkowe dni urlopu

  • fajny zespół

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Sprint S.A.

Sprint jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych, ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Z sukcesem realizujemy projekty w takich obszarach jak: smart city, systemy komunikacyjne, bezpieczeństwo i sieci IP, integracja systemów IT oraz systemy teletechniczne, świadcząc usługi projektowe, wdrożeniowe oraz serwisowe.

Nasz zespół to ponad 250 specjalistów w całej Polsce. Posiadamy swoje biura w Gdańsku, Warszawie, Olsztynie i Bydgoszczy.

To ludzie stanowią najważniejszą wartość naszej firmy, tworząc przyjazne miejsce pracy. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom zostaliśmy wyróżnieni tytułem Solidny Pracodawca. Przekonaj się jacy jesteśmy fajni.

Więcej na https://www.sprint.pl/

Przewiń do profilu firmy

Czujesz, że to oferta dla Ciebie?

SPRINTEM APLIKUJ 😁

Polecaj i zgarniaj bonus 🤑

Więcej na https://sprint.pl/pl/polec-znajomego