Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Tide Software Sp. z o.o.O firmie

  • Wiśniowa 8C, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tide Software Sp. z o.o.

Wiśniowa 8C

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja i diagnostyka maszyn wirtualnych i serwerów, działających pod kontrolą systemów Linux, VMware ESXi lub Windows.

  • Dokumentacja wykonywanych czynności i wprowadzanych zmian w konfiguracji.

  • Wsparcie i asysta dla reszty Administratorów Systemów IT w realizowanych przez nich zadaniach.

  • Bieżące rozwiązywanie i diagnostyka problemów powstałych w infrastrukturze.

  • Konfiguracja urządzeń sieciowych w firmie, wsparcie dla Administratora sieci.

Nasze wymagania

  • Administracja systemami z rodzin Linux/Windows.

  • Konfiguracja i praca w sieciach TCP/IP z vLAN.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość i konfiguracja podstawowych usług sieciowych jak DNS, DHCP, etc..

  • Konfiguracja i administracja serwerami HTTP (ngnix, apache, IIS)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość środowiska wirtualizacji VMware.

  • Umiejętności programowania skryptów bash lub podobnych.

Mile widziane

  • Znajomość protokołów BGP/OSPF oraz usług IPSec.

  • Znajomość technologii VOIP z naciskiem na SIP i WebRTC.

  • Znajomość protokołu SMPP.

  • Znajomość obsługi urządzeń NAS/SAN.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, której nie straszny nawet koronawirus (my nie zwalniamy, my stale rekrutujemy);

  • pracę w biurze z dogodną lokalizacją (granica Warszawa/ Piaseczno) z parkingiem pod samym biurem;

  • pracę w środowisku, tworzącym innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji;

  • umowę o pracę lub kontrakt – Ty decydujesz;

  • opiekę medyczną i kartę Benefit System;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon;

  • uczestnictwo w krajowych i zagranicznych integracjach;

  • miłą, przyjacielską atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

Kim jesteśmy? Tide Software od kilkunastu lat dostarcza usługi telekomunikacyjne oraz oprogramowanie szerokiej grupie klientów biznesowych. Jesteśmy jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych i software house z siedzibą w Białymstoku. Z naszych usług korzystają liderzy na polskim rynku: 6 z 10 największych banków, 8 z 10 największych firm windykacyjnych oraz topowe sieci handlowe. Działamy w Polsce i za granicą. Nie zatrzymujemy się, prowadzimy projekty badawczo-rozwojowe z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Przewiń do profilu firmy