Oferta pracy

Administrator IT / Pracownik działu IT

Galicja Sp. z o.o.O firmie

  • Brzeźnica (pow. dębicki), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Galicja jest jedną z wiodących firm, działających w dynamicznie rozwijającej się branży artykułów gospodarstwa domowego na rynku polskim. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od tej pory z powodzeniem oferuje bardzo dobrej jakości produkty krajowe oraz importowane pod własną marką.

 Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: BRZEŹNICA

Twoje zadania:

  • Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie obsługi sprzętu i systemów IT
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem komputerów, siecią LAN, utrzymaniem urządzeń drukujących
  • Administracja systemem Linux (Ubuntu)
  • Nadzór nad systemami backup’u
  • Udział w projektach prowadzonych w dziale IT

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność diagnozy i naprawy komputerów (problemy sprzętowe / programowe / sieciowe)
  • Wiedza informatyczna w zakresie diagnostyki biurowego sprzętu IT (Microsoft Windows, Microsoft Office)
  • Podstawowa znajomość usług serwerowych Microsoft (DNS, DHCP, AD...)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Komunikatywność i umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy
  • Wykształcenie kierunkowe (może być student)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane umiejętności programistyczne

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo, kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy