Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

TRIA sp. z o.o.

  • Jana z Kolna 1
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jana z Kolna 1

Pruszcz Gdański

Podstawowym zakresem działalności TRIA Sp. z o.o. jest obsługa informatyczna firm. Zapewniamy ciągłość funkcjonowania systemów informatycznych, bezpieczeństwo danych, pomoc użytkownikom, wsparcie przy wyborze optymalnych rozwiązań z zakresu IT a także aktywną pomoc podczas wdrożeń systemów informatycznych.

Podstawowe obowiązki:

  • administrowanie serwerami Windows Server
  • administrowanie siecią
  • wykonywanie przeglądów urządzeń, serwerów oraz urządzeń sieciowych
  • instalacja i konfiguracja nowych urządzeń serwerowych i sieciowych
  • pomoc użytkownikom w problemach związanych z informatyką
  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z użytkownikami, w tym kategoryzacja błędów
  • wykonywanie prac związanych z sieciami lokalnymi
  • opracowywanie schematów połączeń sieci i urządzeń
  • opracowywanie instrukcji stanowiskowych w zakresie swoich obowiązków

Wymagania, znajomość w zakresie:

  • konfiguracji systemów operacyjnych Windows Server
  • konfiguracji i obsługi serwerów MS SQL, mySQL, postgreSQL
  • konfiguracji serwerów NAS, systemów kopii zapasowych
  • konfiguracji poczty e-mail (exchange, IMAP, POP/SMTP)
  • konfiguracji urządzeń sieciowych routerów klasy UTM, switchy, AP
  • systemów monitorowania urządzeń sieciowych
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość w zakresie administracji serwerami Linux

Wykształcenie:

  • wyższe / w trakcie studiów

Języki:

  • język angielski lub niemiecki w stopniu pozwalającym na prowadzenie podstawowej konwersacji i korespondencji oraz zrozumienie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne