Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT / SQL

BAYWA R.E. SOLAR SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych oraz udoskonalanie już funkcjonujących modułów oprogramowania

  • testowanie aplikacji współpracujących z systemem ERP

  • opracowywanie przebiegu procesów biznesowych w ramach standardowych funkcjonalności systemu ERP

  • tworzenie dokumentacji technicznej

  • uczestniczenie we wdrożeniach systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • znajomości Microsoft SQL Server potwierdzona min. rocznym doświadczeniem.

  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikowanie się z międzynarodowym działem IT

  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań oraz zdolność analitycznego myślenia

  • podstawowa znajomość Java Script i/lub C#, Jasper będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie.

  • Stacjonarną pracę w biurze z możliwością łączenia pracy z domu.

  • Nowoczesne narzędzia oraz środowisko pracy.

  • Pracę w niewielkim zespole sprzedaży przy realizowaniu dostaw nowoczesnych technologii

  • Elastyczne godziny pracy

  • Miejsce pracy – nowoczesne biuro w Zabierzowie, k.Krakowa.

  • Parking

  • Prywatną opiekę medyczną.

BayWa r.e. to międzynarodowa firma z 25-letnim doświadczeniem w energetyce odnawialnej, która

posiada przedstawicielstwa w ponad 12 krajach. W Polsce BayWa r.e. obecna jest w segmencie dużych przemysłowych projektów fotowoltaicznych oraz jako dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego - modułów PV, falowników, systemu montażowego oraz magazynów energii. To dystrybutor wiodących marek i sprawdzony partner przy realizacji zarówno małych inwestycji, jak i projektów wielkoskalowych. To stabilna firma, którą wyróżnia wyjątkowo szeroki i sprawdzony asortyment. Firma znana w Europie jest z wysokiej jakości oferowanych produktów i rzetelnej obsługi. To także bardzo stabilne miejsce pracy.

Przewiń do profilu firmy