Oferta pracy

co to?

Administrator IT

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa "Świdnik"

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Niepodległości 13

Świdnik

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Hyper-V

  • Oracle VirtualBOX

  • T-SQL

  • DNS

  • DHCP

  • LAN/WAN\VPN

  • Active Directory

  • Windows Server 2008-2016

  • MS SQL Server 2017

  • VPN

  • Veeam

  • SQL Server Reporting Services

  • ESET

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie infrastrukturą serwerową, sieciową i sprzętem komputerowym

  • monitorowanie i utrzymanie ciągłości sieci teleinformatycznej, urządzeń i aplikacji

  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz danych i reagowanie na incydenty

  • tworzenie, prowadzenie i aktualizacja dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa informacji i zarządzania systemami IT

  • bieżące wsparcie techniczne w rozwiązywaniu codziennych problemów użytkowników (serwis/pomoc zdalna)

  • tworzenie raportów SQL (MSSQL Reporting Services/SQL Server Management Studio)

  • zarządzanie skrzynkami poczty elektronicznej pracowników Kasy

  • rozwój systemu informatycznego i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu systemu IT (sieci informatycznej, oprogramowania i sprzętu)

  • administracja serwerem i monitorowanie bezpieczeństwa ochrony antywirusowej (ESSET)

  • prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania

  • dokonywanie zakupów sprzętu IT, oprogramowania, licencji, aktualizacji programów

  • usuwanie drobnych usterek sprzętu komputerowego i biurowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wyższe wykształcenie informatyczne (lub w trakcie studiów)

  • praktyczna wiedza administracyjna w zakresie: Active Directory, Windows 7/8/10, Windows Server 2008-2016, zarządzania kopiami zapasowymi (Veeam), technologii wirtualizacji (VMware, Hyper-V, Oracle VirtualBOX)

  • praktyczna znajomość i wiedza z zakresu zarządzania relacyjnymi bazami danych MS SQL Server 2017 (wraz z Report Builder)

  • umiejętność tworzenia zapytań w języku T-SQL dla MSSQL Server

  • umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych (routery, firewall, switch, VPN)

  • znajomość zagadnień sieciowych DNS, DHCP i zasad działania sieci LAN/WAN\VPN oraz protokołu TCP/IP

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem informatycznym

  • kreatywność oraz samodzielność w działaniu

  • umiejętność rozwiązywania problemów, planowania, analizy

  • prawo jazdy kat. B (obsługa serwisowa oddziałów Kasy)

Podział czasu pracy
50%

Zadania administracyjne

20%

Wsparcie użytkowników

15%

Dokumentacja IT

10%

Raporty SQL

5%

Pomysły na rozwój firmy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

  • szkolenia dostosowane do bieżących potrzeb

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich własnych kompetencji

  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji kandydata

  • Benefity

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje