Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Nodium Group S.C.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nodium Group S.C.

Metalowa 3

Tychy

Nodium Group ma kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Od początku dynamicznie się rozwija, koncentruje na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu utrzymuje dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Dzisiaj markę tworzą dwa sklepy internetowe o zasięgu ponad 1 mln użytkowników miesięcznie, a na tym Nodium Group nie zamierza poprzestać...

Siłę firmy stanowi zespół złożony z ambitnych ludzi, dzięki którym Nodium Group wciąż się rozwija, uzyskuje liczne nagrody oraz wyróżnienia, takie jak w rankingach eGazele Biznesu, Zaufane Opinie, Dobra Marka i wiele innych. Potwierdzają one najwyższy poziom profesjonalizmu, który cechuje pracowników Nodium Group.

Zastanów się, czego oczekujesz od tego stanowiska. Czy chcesz realnie wpływać na kształtowanie się firmy, w której pracujesz? Czy chcesz wykazać się swoją kreatywnością i specjalistyczną wiedzą, zamiast być człowiekiem „od wszystkiego”? Czy sukcesy zawodowe motywują Cię do działania i dają „pozytywnego kopa”? Czy chcesz realnie rozwijać swoje kompetencje i budować sukces marki Nodium Group? Jeśli na każde z pytań odpowiadasz TAK, to prawdopodobnie Ciebie szukamy!
[rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Opis stanowiska:

  • Dbanie o stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej
  • Administracja sieci LAN, w tym konfigurację i administrację urządzeń sieciowych
  • Udział we wdrażaniu nowych aplikacji, rozwiązań E-Commerce
  • Rozwój procedur i standardów
  • Zarządzanie kopiami bezpieczeństwa danych
  • Zarządzanie i rozbudowa infrastruktury IT
  • Instalacja nowych komputerów i oprogramowania
  • Wsparcie dla poszczególnych działów w zakresie obsługi sprzętu i systemów informatycznych
  • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem i obsługą aplikacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznym
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa systemów IT
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole oraz komunikatywność
  • Umiejętność diagnozy i naprawy komputerów (problemy sprzętowe / programowe / sieciowe)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i osiąganym rezultatom
  • Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i rozwiązaniami branży e-commerce
  • Świetną atmosferę pracy w kreatywnym, doświadczonym zespole
  • Odpowiedzialne stanowisko bez brania udziału w „wyścigu szczurów”
  • Swobodny dress code
  • Nielimitowany dostęp do świeżej kawy
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze na asortyment
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne