Oferta pracy

Administrator IT

Anwim S.A.O firmie

Anwim S.A.

Daimlera 2

Warszawa

MOYA SIEĆ STACJI PALIW

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: B2B / UOP,
  • Szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym,
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Opis stanowiska:

  • Administrowanie i utrzymanie sieci (LAN, WAN, WIFI),
  • Konfiguracja switchy, routerów, firewalli, tunelów VPN (urządzenia FortiGate),
  • Utrzymanie infrastruktury fizycznej IT (tj. macierze dyskowe, hosty ESXi, przełączniki sieciowe),
  • Reagowanie i monitorowanie incydentów, zarządzanie systemami bezpieczeństwa,
  • Administracja systemem backupu,
  • Administracja serwerami (Windows – biegła , Linux – podstawowa),
  • Administracja platformą wirtualizacją Vmware,
  • Zarządzanie systemem do monitoringu infrastruktury IT (Zabbix),
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji,
  • Bieżące wsparcie pracowników i klientów technicznych,
  • Wsparcie I linii w realizacji powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze administrowania sieci i systemów,
  • Min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu przełącznikami sieciowymi Juniper EX, routerami FortiGate,
  • Dobra znajomość platformy wirtualizacyjnej Vmware,
  • Mile widziana znajomość systemu Acronis Backup 12.5,
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków z logów systemowych.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem
w terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia
za pomocą przycisku Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

ANWIM S.A. ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!!!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy