Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

BMS sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

BMS sp. z o.o.

aleja Słowiańska 10B

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CCNA

  • IIS

  • VMware

  • MS-SQL

  • Active Directory

  • WSUS

  • Windows Server

Mile widziane

  • Zabbix

  • Veeam

  • SVN

  • Git

  • GitLab

  • Docker

  • Kubernetes

  • AWS

  • Azure

System operacyjny

O projekcie

BMS Sp. z o.o. to firma o wypracowanej pozycji na rynku. Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. Nasze systemy to kompleksowe, wykonane w nowoczesnych technologiach, specjalizujemy się w rozwiązaniach dla branży bankowo-finansowej.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie serwerami opartymi o systemy Windows Server 2008R2/2012R2/2016

  • Zarządzanie usługami Active Directory oraz WSUS

  • Zapewnienie bezawaryjnego działania systemów i aplikacji

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników oraz klientów zewnętrznych

  • Udział w procesie planowania i rozbudowy infrastruktury

  • Bieżące utrzymanie i rozwój środowisk

  • Aktywny udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach

  • Gotowość do pełnienia dyżurów

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość platformy wirtualizacyjnej VMware vSphere

  • Doświadczenie w administracji usługą Active Directory i WSUS

  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft

  • Znajomość bazy danych MS-SQL

  • Znajomość IIS

  • Doświadczenie w administracji serwerami Linux(podstawowa znajomość)

  • Znajomość sieci na poziomie CCNA

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność i otwartość na pracę w zespole

  • Chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Znajomość systemu monitoringu Zabbix

  • Znajomość narzędzi backupowych. Mile widziany Veeam

  • Znajomość SVN/GIT/GITLAB

  • Znajomość docker+kubernetes

  • Znajomość platformy Microsoft Azure oraz AWS

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania

  • Stałe zatrudnienie w ramach preferowanej przez Ciebie formy zatrudnienia

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Częściową pracę zdalną w czasie pandemii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • Bezpłatny parking

  • Grille i imprezy, wyjazdy integracyjne

  • Hackathony, szkolenia, konferencje

Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki.

Specjalizujemy się w sektorze finansowym, z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych

oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi na specyficzne wymagania klientów.

Przewiń do profilu firmy