Oferta pracy

  • Plac Konesera 10a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Atende S.A.

Plac Konesera 10a

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Active Directory

  • Windows

  • DNS

  • DHCP

  • Hardware

  • Software

Mile widziane

  • Azure

  • Office 365

  • VMware

  • Security

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i utrzymanie infrastruktury IT;

  • Rozwiązywanie problemów w infrastrukturze IT;

  • Pomoc w obsłudze zgłoszeń od użytkowników;

  • Współpraca z pierwszą i trzecią linią wsparcia IT;

  • Udział we wdrożeniach i projektach IT;

  • Bieżące wsparcie pracowników spółki w procesach wymagających wsparcia IT, np. wsparcie w organizacji webinariów;

  • Prowadzenie szkoleń dla nowozatrudnionych pracowników z systemów wewnętrznych funkcjonujących w spółce.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dobry poziom umiejętności obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego;

  • Znajomość obsługi systemów Windows Server i Microsoft Windows;

  • Doświadczenie w zakresie konfiguracji i zarządzania usługą Active Directory;

  • Znajomość obsługi systemów Linux;

  • Znajomość budowy i działania sieci komputerowych LAN/WAN, w tym usług DNS i DHCP;

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznych;

  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole;

  • Nastawienie na wysoką jakość we współpracy z klientem wewnętrznym na wszystkich poziomach struktury organizacyjnej;

  • Umiejętność pracy w wielozadaniowym zespole, która wiąże się z regularnym informowaniem pozostałych uczestników projektu o wszystkim, co może mieć wpływ na funkcjonowanie zespołu, działu i firmy;

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy;

  • Chęć do szybkiego uczenia się i poznawania nowych technologii;

  • Dyspozycyjność;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (minimum licencjat);

  • Znajomość środowiska Microsoft Office 365;

  • Znajomość usług Microsoft Azure;

  • Znajomość rozwiązań wirtualizacji VMware/Microsoft;

  • Doświadczenie w zakresie zapewniania bezpieczeństwa sieci i serwerów;

  • Znajomość nowoczesnych trendów z zakresu systemów IT;

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów technicznych.

Podział czasu pracy
50%

Zarządzanie i utrzymanie infrastruktury IT

20%

Rozwiązywanie problemów w infrastrukturze IT

10%

Pomoc w obsłudze zgłoszeń od użytkowników

10%

Utrzymywanie aktualności dokumentacji technicznej

10%

Utrzymanie sprzętu IT

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w dużej i rozpoznawalnej firmie o wyjątkowym, niekorporacyjnym klimacie;

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i wiedzy doświadczonych specjalistów;

  • Przyjazne miejsce pracy, do którego będziesz przychodził w dobrym humorze;

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach;

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport;

  • Pracę w modernistycznych wnętrzach loftowych byłej fabryki wódek na placu Konesera.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja nadesłanych aplikacji

2

Rozmowa z bezpośrednim przełożonym oraz z HR

3

Rozmowa Techniczna

4

Informacja zwrotna / złożenie oferty pracy

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?

  • Dbamy o naszą markę i kulturę organizacyjną, bo zaufanie na rynku to podstawa;

  • Współpracujemy z największymi graczami na rynku, bo lubimy ciekawe i zaawansowane technologicznie projekty;

  • Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo chcemy wspierać naszych pracowników;

  • Lubimy awansować naszych pracowników, bo wiemy, że rozwój jest dla nich ważny;

  • Dbamy o dobrą atmosferę w firmie, bo chcemy, abyś przychodził do pracy z uśmiechem;

  • Chcemy, abyś pracował z nami jak najdłużej, bo wiemy, że stabilizacja zawodowa ma znaczenie.