Oferta pracy

Administrator IT

Anwim S.A.O firmie

  • Daimlera 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Anwim S.A.

Daimlera 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Zabbix

  • VMware

  • Acronis

Mile widziane

  • Linux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie infrastruktury fizycznej IT (tj. macierze dyskowe, hosty ESXi) oraz zarządzanie środowiskiem VMware

  • reagowanie i monitorowanie incydentów, zarządzanie systemami bezpieczeństwa

  • administracja systemem backupu

  • administracja serwerami (Windows – biegła , Linux – podstawowa)

  • zarządzanie systemem do monitoringu infrastruktury IT (Zabbix)

  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji

  • bieżące wsparcie pracowników i klientów technicznych

  • wsparcie I linii w realizacji powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze administrowania infrastrukturą IT

  • bardzo dobra znajomość platformy wirtualizacyjnej Vmware (mile widziany certyfikat VCP)

  • mile widziana znajomość systemu Acronis Cyber Protect 15

  • doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technicznej

  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków z logów systemowych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • devOps
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość skorzystania z oferty prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Anwim S.A.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy